Zrób zdjęcie w trakcie trwania regat klasy Laser we Władysławowie i wygraj trzydniowy pobyt w Apart Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie!

Już 9 czerwca Władysławowo zmieni się w miasteczko regat! Władysławowo, miasto, które dysponuje jednym z najbardziej atrakcyjnych akwenów żeglarskich organizuje w tym roku XXXVII Puchar Arki. Oprócz emocji związanych z zawodami, między Portem Rybackim Władysławowo a wejściem na plażę nr 1, powstanie strefa dla pasjonatów sportów wodnych, mieszkańców Władysławowa oraz turystów. Atrakcjami dla widzów będą animacje i zabawy dla dzieci oraz stoiska sprzedażowe z profesjonalnym sprzętem żeglarskim.

Przyjedź, zobacz, spędź z nami czas i zrób zdjęcie. Może to właśnie Ty będziesz mógł cieszyć się weekendem w ekskluzywnym Apart Hotelu Gwiazda Morza! Niepowtarzalne położenie przy plaży i porcie rybackim oraz magiczne widoki na morze, są tylko przedsmakiem miłych wrażeń podczas pobytu. ?

Zasady foto konkursu!
1. Zrób zdjęcie podczas regat klasy Laser we Władysławowie
2. Zdjęcie otaguj – #gwiazdamorza #zegluj #regatywladyslawowo.
3. Udostępnij na stronie wydarzenia na Facebooku.

Nagroda główna to:
1 Voucher upoważniający do 3-dniowego pobytu (2 noclegi) dla dwóch osób dorosłych w Apart Hotelu Gwiazda Morza we Władysławowie.

Konkurs trwa od 09.06 do 11.06 do godz. 23:59.
Wyniki zostaną ogłoszone 12.06.2017 r. na stronie wydarzenia Apart Hotel Gwiazda Morza
Więcej informacji