W dniu dzisiejszych rozegrano jeden wyścig w grupie A, B i Laser. Pogoda dzisiaj nie oszczędzała nikogo. Przelotne opady dokuczały nam zarówno na trasie jak i na brzegu.

Oficjalne zakończenie odbyło się o godz. 16.00. Organizator przygotował atrakcyjne nagrody dla najlepszych zawodników ale żaden z uczestników regat nie wyjedzie z Giżycka z pustymi rękami. Dla każdego z zawodników przygotowano upominki i pamiątki z Giżycka.

Komisja regatowa ocenia imprezę jako bardzo udaną. Warunki pogodowe dopisały i wszystkie zaplanowane wyścigi doszły do skutku – mówi Sędzia Główny pani Barbara Grabarz.

Przebieg regat na trasie grupy A można było śledzić w Internecie za pomocą strony regat obsługiwanej przez SailingNet. Relacje na żywo i wyniki online były dostępne na bieżąco.

Regaty były ciekawym wydarzeniem sportowym zarówno na wodzie jak i na brzegu gdzie organizator zadbał o dodatkowe atrakcje i zabawy dla zawodników. Atrakcyjne nagrody, sprawna organizacja i miła atmosfera to wielkie walory tych regat na które na pewno warto wracać.

Jako zespół SailingNetu chcieliśmy podziękować organizatorowi, komisji sędziowskiej, zawodnikom i trenerom oraz wszystkim obserwatorom regat, którzy tak wytrwale śledzili zmagania młodych żeglarzy w Internecie. Z każdym sezonem popularność relacjonowania regat w sieci zyskuje nowych fanów a my jako zespół SN będziemy dokładać starań by przybliżyć żeglarską atmosferę panującą na regatach.

Dziękujemy, pozdrawiamy i zapraszamy na kolejne regaty!

Zespół SailingNet

OFICJALNA STRONA REGAT: www.gizycko.sailingnet.pl

DSC_0085 DSC_0079 DSC_0060 DSC_0001 1403359533275