OPP B2 W2 kolejność na boi nr 2
1. | POL 1175 | Alicja Dampc | CHKĹť Chojnice |
2. | POL 1758 | January Szczukowski | CHKĹť Chojnice |
3. | POL 1017 | Filip Nowosad | KN Lider KrakĂłw |
4. | POL 1603 | Tomasz Zadora | Uks Ĺťegluj Lublin |
5. | POL 2104 | Szymon Kroczek | Nauticus Yacht Club Olsztyn |
6. | POL 1438 | Zuzanna Borucka | JKW PoznaĹ |
7. | POL 2634 | Angelina Zubel | MKĹť Ĺťnin |
8. | POL 158 | Igor Pawlowski | CHKĹť Chojnice |
9. | POL 1376 | Justyna Jurkowska | MKĹť Ĺťnin |
10. | POL 151 | MikoĹaj MataczyĹski | AZS PoznaĹ |
11. | POL 1611 | Matylda BreliĹska | MKĹť Ĺťnin |
OPP B1 W2 kolejność na boi nr 1
1. | POL 2135 | Tymon Kosobucki | YKP Gdynia |
2. | POL 2551 | Jerzy GaĹÄza | JKW PoznaĹ |
3. | POL 3422 | Mateusz KozĹowski | OlsztyĹski Klub Ĺťeglarski |
4. | CZE 703 | Liliana Dymåkovå | YC VysokÊ Mýto |
5. | POL 1879 | Igor Grzelak | WTW Warszawa |
6. | POL 1989 | MikoĹaj GĹÄ b | Nauticus Yacht Club Olsztyn |
7. | POL 1254 | Franciszek Thomas | YK Stal Gdynia |
8. | POL 92 | Lena GaweĹ | AZS PoznaĹ |
9. | POL 1016 | Wawrzyniec Ĺťelazny | MKĹť Ĺťnin |
10. | POL 1627 | LAURA TOMIKOWSKA | ĹťLKS POZNAĹ |
11. | POL 1540 | Josh Kurzawa | PKM LOK |
12. | POL 907 | Milena Siczek | Uks Ĺťegluj Lublin |
OPP A W2 kolejność na bramce
1. | POL 1865 | Paulina Rutkowska | YKP Gdynia |
2. | POL 1444 | Oskar Ponto | YKP Gdynia |
3. | POL 1947 | Jacek Kalinowski | CHKĹť Chojnice |
4. | POL 100 | Krzysztof OĹowiak | YKP Gdynia |
5. | POL 1018 | Antoni LipiĹski | CHKĹť Chojnice |
6. | POL 1151 | Alicja PrzybyĹek | AZS PoznaĹ |
7. | POL 2019 | Danuta GrudzieĹ | UKS Silesia - Opty CheĹm ĹlÄ ski |
8. | POL 2101 | MikoĹaj Bazyli | KSW BALTIC DZIWNĂW |
OPP B3 W1 kolejność na bramce
1. | POL 825 | Jan WiĹniewski | MKS "DwĂłjka" Warszawa |
2. | POL 229 | Ignacy Pospieszny | AZS PoznaĹ |
3. | POL 1739 | Daniel ĹmiaĹowski | ĹťMKS PoznaĹ |
4. | POL 871 | StanisĹaw Kasprzak | ĹťMKS PoznaĹ |
5. | POL 1655 | Maciej Cioczek | Uks Ĺťegluj Lublin |
6. | POL 2212 | Mateusz Graczyk | CSW OPTY USTKA |
7. | POL 1060 | Mateusz Kuchowicz | ĹťMKS PoznaĹ |
8. | POL 1937 | Maciej Szawkowski | Klub Sportowy âBAZA MrÄ gowoâ |
OPP B2 W1 kolejność na bramce
1. | POL 1506 | Tomasz Obecny | KS Centrum Ĺťeglarskie Szczecin |
2. | POL 1662 | Jan PawĹowicz | KN Lider KrakĂłw |
3. | POL 2078 | StanisĹaw Ĺugowski | WTW Warszawa |
4. | POL 1758 | January Szczukowski | CHKĹť Chojnice |
5. | POL 1438 | Zuzanna Borucka | JKW PoznaĹ |
6. | POL 1523 | Olga Wietek | YK Stal Gdynia |
7. | POL 1403 | Kacper Kibiersza | YK Stal Gdynia |
8. | POL 2110 | Konrad Kunc | YK Stal Gdynia |
9. | POL 1175 | Alicja Dampc | CHKĹť Chojnice |
10. | POL 1611 | Matylda BreliĹska | MKĹť Ĺťnin |
11. | POL 1603 | Tomasz Zadora | Uks Ĺťegluj Lublin |
OPP B1 W1 kolejność na bramce
1. | POL 1989 | MikoĹaj GĹÄ b | Nauticus Yacht Club Olsztyn |
2. | POL 2041 | Bartosz Pluta | SEJK PogoĹ Szczecin |
3. | POL 2124 | Agata Koropecka | YK Stal Gdynia |
4. | POL 1945 | Zuzanna ZieliĹska | MKĹť Ĺťnin |
5. | POL 1879 | Igor Grzelak | WTW Warszawa |
6. | POL 1016 | Wawrzyniec Ĺťelazny | MKĹť Ĺťnin |
7. | POL 92 | Lena GaweĹ | AZS PoznaĹ |
8. | POL 1576 | Emilia Siekierczak | AZS PoznaĹ |
9. | POL 3422 | Mateusz KozĹowski | OlsztyĹski Klub Ĺťeglarski |
10. | POL 1200 | Piotr SoĹtysiak | CHKĹť Chojnice |
OPP A W1 kolejność na bramce
1. | POL 1865 | Paulina Rutkowska | YKP Gdynia |
2. | POL 1947 | Jacek Kalinowski | CHKĹť Chojnice |
3. | POL 2041 | Filip Jarosiewicz | YKP Gdynia |
4. | POL 2024 | MichaĹ Jaroszek | KSW BALTIC DZIWNĂW |
5. | POL 2552 | Maciej IliĹski | YKP Gdynia |