1. POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz Wrocław
2. POL 991Marta GajdzińskaAZS Poznań
3. POL 5Anna ChomontUKS Barnim Goleniów
4. POL 943Bartosz BilickiSSW MOS Iława
5. POL 111Jakub LipowskiKN Lider Kraków
6. POL 1867Jan KlinickiSSW MOS Iława
7. POL 2151Jan RohdeSSW MOS Iława
8. POL 2034Natasha AnolikOPTI CWM GDYNIA
9. POL 1376Matylda BrelińskaMKŻ Żnin
10. POL 1861Sebastian KaczanowskiUKS Opti Odra Wrocław
11. POL 1800Jakub KosowskiUKS FIR WARSZAWA
12. POL 921Marta ChomikNauticus Yacht Club Olsztyn
13. POL 1018August Sobczak CHKŻ Chojnice
14. POL 1084Julia MaziarzKS Energetyk
15.923--
16. POL 1678Michał KaczmarekKlub Żeglarski Nysa
17. POL 1278Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań
18. POL 698Marek MazurUKS Opti Odra Wrocław
19. POL 2634Angela ZubelMKŻ Żnin

SailingNet: Srebrny Żagiel Optimista Kiekrz

Wyścig 4 grupa B1 znak nr 2

1. POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz Wrocław
2. POL 991Marta GajdzińskaAZS Poznań
3. POL 5Anna ChomontUKS Barnim Goleniów
4. POL 943Bartosz BilickiSSW MOS Iława
5. POL 111Jakub LipowskiKN Lider Kraków
6. POL 1867Jan KlinickiSSW MOS Iława
7. POL 2151Jan RohdeSSW MOS Iława
8. POL 2034Natasha AnolikOPTI CWM GDYNIA
9. POL 1376Matylda BrelińskaMKŻ Żnin
10. POL 1861Sebastian KaczanowskiUKS Opti Odra Wrocław
11. POL 1800Jakub KosowskiUKS FIR WARSZAWA
12. POL 921Marta ChomikNauticus Yacht Club Olsztyn
13. POL 1018August Sobczak CHKŻ Chojnice
14. POL 1084Julia MaziarzKS Energetyk
15.923--
16. POL 1678Michał KaczmarekKlub Żeglarski Nysa
17. POL 1278Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań
18. POL 698Marek MazurUKS Opti Odra Wrocław
19. POL 2634Angela ZubelMKŻ Żnin

Meta B3 wyścig 3

1. POL 2117Alicja TutkowskaYK Stal Gdynia
2. POL 2057Natalia KilarYK Stal Gdynia
3. POL 1438Zuzanna BoruckaJKW Poznań
4. POL 1270Weronika MaciejczukUKŻ Siódemka Białystok
5. POL 1801Oskar WielczykSSW MOS Iława
6. POL 1940Filip BilYK Stal Gdynia
7. POL 1226Teresa MasztalerzTKŻ Toruń
8. POL 188Filip OleszczykUKS Barnim Goleniów
9. POL 224Damian KawińskiUKŻ Środa
10. POL 1891Kacper WarywodaNauticus Yacht Club Olsztyn

Meta B2 wyścig 3

1. POL 1883Aleksandra BobrowskaUKS Barnim Goleniów
2. POL 1229Zofia PospiesznaAZS Poznań
3. POL 1871Wojciech StefaniakŻMKS Poznań
4. RUS 3338Ivan MikhalevMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
5. POL 965Laura UrbańskaJKW Poznań
6. POL 1424Jakub WegieraUKS FIR WARSZAWA
7. POL 2031Fabian KociędaOPTI CWM GDYNIA
8. POL 1485ANTONI RACHUTAŻLKS POZNAŃ
9. POL 11943Filip RostekNauticus Yacht Club Olsztyn
10. POL 182Mateusz KolbaKN Lider Kraków

Meta B1 wyścig 3

1. POL 991Marta GajdzińskaAZS Poznań
2. POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz Wrocław
3. POL 1376Matylda BrelińskaMKŻ Żnin
4. POL 941Maciek DudekNauticus Yacht Club Olsztyn
5. POL 1867Jan KlinickiSSW MOS Iława
6. POL 1278Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań
7. POL 670Jeremiasz KoniecznyŻLKS Poznań
8. POL 920Lena GawełAZS Poznań
9. POL 698Marek MazurUKS Opti Odra Wrocław
10. POL 2121Joanna MichalskaUKS Yacht Club Sława
11. POL 2634Angela ZubelMKŻ Żnin
12. POL 125ANNA WITCZAKŻLKS POZNAŃ
13. POL 1200Piotr SołtysiakTKŻ Toruń
14. POL 932Jakub RusiniakNauticus Yacht Club Olsztyn
15. POL 17131Jan PachlaUKŻ "ŚRODA"

Wyścig 3 grupa b3 boja numer 2

1. POL 143Weronika ŚniećPkm Lok Poznań
2. POL 2117Alicja TutkowskaYK Stal Gdynia
3.1483--
4. POL 1801Oskar WielczykSSW MOS Iława
5. POL 2057Natalia KilarYK Stal Gdynia
6. POL 1270Weronika MaciejczukUKŻ Siódemka Białystok
7. POL 1891Kacper WarywodaNauticus Yacht Club Olsztyn
8. POL 1418Karolina MendykKN Lider Kraków
9. POL 1523Olga WietekYK Stal Gdynia
10. POL 11917Filip MarjańskiKS AZS AWFiS Gdańsk
11. POL 188Filip OleszczykUKS Barnim Goleniów
12. POL 1943Wiktor ŁasakOpti CWM Gdynia
13. POL 224Damian KawińskiUKŻ Środa
14. POL 1940Filip BilYK Stal Gdynia
15. POL 1221Julia PadzikOPTI CWM Gdynia
16. POL 1226Teresa MasztalerzTKŻ Toruń
17. POL 1001Wit DmuchowskiSSW MOS Iława
18. POL 1833Szymon MałachowskiUKŻ Siódemka Białystok
19. POL 1525Józef KrasowskiAZS UW

Wyścig 3 grupa b2 boja numer 2

1. POL 2138Max BerlińskiYKP Gdynia
2. POL 1883Aleksandra BobrowskaUKS Barnim Goleniów
3. POL 1871Wojciech StefaniakŻMKS Poznań
4. POL 603Matylda FerencTs 'Kuźnia" Rybnik
5. POL 1368Klara MatysikYKP Kraków
6. POL 229Ignacy PospiesznyAZS Poznań
7. POL 1307Bartosz PeczkaMKŻ Żnin
8. RUS 3338Ivan MikhalevMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
9. POL 1424Jakub WegieraUKS FIR WARSZAWA
10. POL 2111Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice
11. POL 965Laura UrbańskaJKW Poznań
12. POL 1050Szymon RossaŻMKS Poznań
13. POL 673Martyna MariakŻLKS POZNAŃ

Boja nr 2 wyścig 3

1. POL 991Marta GajdzińskaAZS Poznań
2. POL 941Maciek DudekNauticus Yacht Club Olsztyn
3. POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz Wrocław
4. POL 1376Matylda BrelińskaMKŻ Żnin
5. POL 1867Jan KlinickiSSW MOS Iława
6. POL 670Jeremiasz KoniecznyŻLKS Poznań
7. POL 1278Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań
8.968--
9. POL 1200Piotr SołtysiakTKŻ Toruń
10. POL 125ANNA WITCZAKŻLKS POZNAŃ
11. POL 2634Angela ZubelMKŻ Żnin
12. POL 2151Jan RohdeSSW MOS Iława
13. POL 2121Joanna MichalskaUKS Yacht Club Sława

Boja nr 1 wyścig 3 OPPA

1. POL 1950Jeremi SzczukowskiCHKŻ Chojnice
2. POL 1751Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice
3. POL 1982Jan WitkowiakYKP Gdynia
4. POL 1674Szczepan DamasiewiczYKP GDYNIA
5. POL 1018Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice
6. POL 920Maksymilian KruczyńskiAZS Poznań
7. POL 1660Zuzanna FigelOPTI CWM GDYNIA
8. POL 1561Zuzanna OłowiakYKP Gdynia
9. POL 1947Agnieszka PawłowskaCHKŻ Chojnice
10. POL 1922Krzysztof OlejnikUKS Barnim Goleniów