SailingNet: Srebrny Żagiel Optimista Kiekrz

Meta B3 wyścig 6

1. POL 2120Michał KarnacewiczNauticus Yacht Club Olsztyn
2. POL 664Oskar SawickiUKS Barnim Goleniów
3. POL 396Paweł RomanowiczUKS Żeglarz Wrocław
4. POL 1945Zuzanna ZielińskaMKŻ Żnin
5. POL 188Filip OleszczykUKS Barnim Goleniów
6. POL 1801Oskar WielczykSSW MOS Iława
7. POL 2057Natalia KilarYK Stal Gdynia
8. POL 1438Zuzanna BoruckaJKW Poznań
9. POL 1450Mateusz SmolakowskiUKS Opti Odra Wrocław
10. POL 739Daniel ŚmiałowskiŻMKS Poznań

Meta B2 wyścig 6

1. POL 2031Fabian KociędaOPTI CWM GDYNIA
2. POL 1883Aleksandra BobrowskaUKS Barnim Goleniów
3. POL 1941Eliza KołtakNauticus Yacht Club Olsztyn
4. POL 390Matylda MłodzianowskaAZS Poznań
5. POL 1229Zofia PospiesznaAZS Poznań
6. RUS 3338Ivan MikhalevMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
7. POL 1451Witold OniskUKS FIR WARSZAWA
8. POL 1829Stanisław WojdaJKW Poznań
9. POL 1288Piotr MuchladoOpti CWM Gdynia
10. POL 1050Szymon RossaŻMKS Poznań

Meta B1 wyścig 6

1. POL 1376Matylda BrelińskaMKŻ Żnin
2. POL 1070Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice
3. POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz Wrocław
4. POL 2034Natasha AnolikOPTI CWM GDYNIA
5. POL 698Marek MazurUKS Opti Odra Wrocław
6. POL 1867Jan KlinickiSSW MOS Iława
7. POL 111Jakub LipowskiKN Lider Kraków
8. POL 1278Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań
9. POL 1230Alicja KoczorowskaAZS Poznań
10. POL 2634Angela ZubelMKŻ Żnin

Wyścig 6 grupa b3 znak nr 2

1. POL 396Paweł RomanowiczUKS Żeglarz Wrocław
2. POL 188Filip OleszczykUKS Barnim Goleniów
3. POL 1801Oskar WielczykSSW MOS Iława
4. POL 664Oskar SawickiUKS Barnim Goleniów
5. POL 1945Zuzanna ZielińskaMKŻ Żnin
6. POL 2120Michał KarnacewiczNauticus Yacht Club Olsztyn
7. POL 1374Piotr WójcikSEJK Pogoń Szczecin
8. POL 2625Kornelia DobaczewskaMKŻ Żnin
9. POL 1482Roch DmuchowskiSSW MOS Iława
10. POL 1450Mateusz SmolakowskiUKS Opti Odra Wrocław
11. POL 1778Marcel RumińskiMKŻ Żnin
12. POL 1438Zuzanna BoruckaJKW Poznań
13. POL 739Daniel ŚmiałowskiŻMKS Poznań
14. POL 2057Natalia KilarYK Stal Gdynia
15. POL 1407Kuba MatysikYKP Kraków
16. POL 1745Marek SzczepankowskiUKS Barnim Goleniów
17. POL 67Hieronim HendlerTKŻ Toruń

Wyścig 6 grupa b2 znak nr 2

1. POL 2031Fabian KociędaOPTI CWM GDYNIA
2. POL 1883Aleksandra BobrowskaUKS Barnim Goleniów
3. POL 1451Witold OniskUKS FIR WARSZAWA
4. POL 1829Stanisław WojdaJKW Poznań
5. POL 390Matylda MłodzianowskaAZS Poznań
6. POL 1941Eliza KołtakNauticus Yacht Club Olsztyn
7. POL 1229Zofia PospiesznaAZS Poznań
8. POL 1288Piotr MuchladoOpti CWM Gdynia
9. RUS 3338Ivan MikhalevMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
10. POL 1050Szymon RossaŻMKS Poznań
11. POL 2111Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice
12. POL 1227Mikołaj GłąbNauticus Yacht Club Olsztyn
13. POL 246Wiktoria GrimaTs 'Kuźnia" Rybnik
14. POL 1871Wojciech StefaniakŻMKS Poznań
15. POL 2010Jakub GilTKŻ Toruń
16. POL 2138Max BerlińskiYKP Gdynia
17. POL 158Igor PawlowskiCHKŻ Chojnice
18.1414--
19. POL 1671Hanna RogowskaTKŻ Toruń

Meta B3 wyścig 5

1.  1945--
2. POL 2625Kornelia DobaczewskaMKŻ Żnin
3. POL 1801Oskar WielczykSSW MOS Iława
4. POL 922Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
5. POL 1833Szymon MałachowskiUKŻ Siódemka Białystok
6. POL 1439Szymon WójcikWKŻ WOLSZTYN
7. POL 1965Karol RusinKW LOK Garland Gliwice
8. POL 1798Hanna ŁugowskaWTW Warszawa
9. POL 2120Michał KarnacewiczNauticus Yacht Club Olsztyn
10. POL 1891Kacper WarywodaNauticus Yacht Club Olsztyn

Meta B2 wyścig 5

1. POL 1883Aleksandra BobrowskaUKS Barnim Goleniów
2. POL 1424Jakub WegieraUKS FIR WARSZAWA
3. POL 1050Szymon RossaŻMKS Poznań
4. POL 1451Witold OniskUKS FIR WARSZAWA
5. POL 1368Klara MatysikYKP Kraków
6. POL 1307Bartosz PeczkaMKŻ Żnin
7. RUS 3338Ivan MikhalevMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
8. POL 1648Jakub ZakrzewskiJKW Poznań
9. POL 11943Filip RostekNauticus Yacht Club Olsztyn
10. POL 1306Igor GruszczyńskiUKS Yacht Club Sława

Wyścig 6 grupa b1 znak nr 2

1. 1622--
2. POL 1070Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice
3. POL 1376Matylda BrelińskaMKŻ Żnin
4. POL 2034Natasha AnolikOPTI CWM GDYNIA
5. POL 1867Jan KlinickiSSW MOS Iława
6. POL 991Marta GajdzińskaAZS Poznań
7. POL 1018August Sobczak CHKŻ Chojnice
8. POL 111Jakub LipowskiKN Lider Kraków
9. POL 125ANNA WITCZAKŻLKS POZNAŃ
10. POL 1278Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań
11. POL 1861Sebastian KaczanowskiUKS Opti Odra Wrocław
12. POL 2151Jan RohdeSSW MOS Iława
13. POL 2634Angela ZubelMKŻ Żnin
14. POL 698Marek MazurUKS Opti Odra Wrocław
15. POL 1230Alicja KoczorowskaAZS Poznań
16. POL 1669Natalia ChojnowskaSSW MOS Iława
17. POL 932Jakub RusiniakNauticus Yacht Club Olsztyn
18. POL 1086Jan ZaporowskiKS Energetyk
19. POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz Wrocław
20. POL 2121Joanna MichalskaUKS Yacht Club Sława
21. POL 1735Bartosz DyniaMKŻ ŻNIN
22. POL 1784Jan PifczykTs 'Kuźnia" Rybnik
23. POL 2048Igor MirowskiAZS UW
24. POL 2007Alicja MichalewskaSSW MOS Iława