Volvo Gdynia Sailing Days i Puchar Trenerów 2018 zakończony

Zakończyliśmy trzydniowe regaty Puchar Trenerów realizowanych w ramach Volvo Gdynia Sailing Days. Udało się przeprowadzić cztery wyścigi tylko podczas pierwszego dnia. Ze względu na bardzo silny wiatr i wysoką falę na akwenie, Komisja Sędziowska nie zdecydowała się na wypłynięcie zawodników w pozostałe dwa dni regat.

Zwycięzcom regat został Konrad Wlazłowski z YKP Gdynia na drugim stopniu podium stanął Witold Onisk z UKS FIR WARSZAWA a trzecie miejsce wywalczył Piotr Trella. Najlepsza wśród dziewcząt była Natasha Anolik z OPTI CWM GDYNIA, drugą lakatę zdobyła Lidia Łukasik z UKS ŻEGLUJ LUBLIN a na trzeciej pozycji uplasowała się Natalia Kilar z YK Stal Gdynia. W kategorii do lat 9 najlepsi byli zawodnicy z YK Stal Gdynia Filip Bil i jako druga Agata Koropecka, trzecie miejsce zajął Iwo Dudek z YKP Gdynia.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wśród wszystkich zawodników rozlosowano nagrody i upominki.
Rywalizację młodych regatowców można było obserwować na relacji online wraz z aktualnymi wynikami prosto z wody, realizowanych przez SailingNet.
Relacja z zakończenia regat była transmitowana na żywo na kanale SailingNet w technologii 360, dzięki wsparciu użytkowników Strefy Premium SailingNet. Dziękujemy 🙂

Pełne wyniki dostępne tutaj.
Relacja z wody dostępna tutaj.
Galeria zdjęć tutaj.

1 2 3 6