OPP B złota W7 meta

1. POL 2270Piotr KosowskiYKP Gdynia
2. POL 2120Maksymilian LutoNauticus Yacht Club Olsztyn
3. POL 1665Mateusz KluczkaYKP Gdynia
4. POL 1880Mikołaj BujalskiNauticus Yacht Club Olsztyn
5. POL 2222Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski
6. POL 1438Zuzanna BoruckaJKW Poznań
7. POL 1780Szymon KolkaYKP Gdynia
8. POL 2244Igor KawałkoOPTI CWM GDYNIA
9. POL 2118Maciej MaćkowiakYKP Gdynia
10. POL 2096Liwia LiszkiewiczOlsztyński Klub Żeglarski

smartcapture

OPP B brązowa W6 meta

1. POL 1551Maciej StreubelYKP Gdynia
2. POL 1921Jan MarjańskiKS AZS AWFiS Gdańsk
3. POL 1560Aleksandra Błońska Uks Żegluj Lublin
4. POL 1676Piotr GrzesiekŻMKS Poznań
5. POL 39Maria NyczJKW Poznań
6. POL 162Marcin MałotaKN Lider Kraków
7. POL 1818Nadia BurghardYKP Gdynia
8. POL 1459Mateusz KuchowiczŻMKS Poznań
9. POL 21Maksymilian StańkoPort Mechelinki
10. POL 191Hubert StarońKŻ Horn Kraków

OPP B srebrna W6 meta

1. POL 2107Marta PiotrowskaWTW Warszawa
2. POL 1221Julia PadzikOPTI CWM Gdynia
3. POL 1007HANNA KOZŁOWSKAM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
4.20351--
5. POL 1758January Szczukowski CHKŻ Chojnice
6. POL 1749Jakub SzczepanikUks Żegluj Lublin
7. POL 927Hubert MarciniakJKW Poznań
8. POL 1637Nina MirowskaAZS UW Warszawa
9. POL 3333Maja KomorowskaOPTI CWM Gdynia
10. POL 2028INKA KOZAM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO

OPP A srebrna W8 meta

1. POL 1776Michał MaziarkaYKP Gdynia
2. POL 1906Gustaw KwiekKS Spójnia Warszawa
3. POL 2007Alicja MichalewskaSSW MOS Iława
4. POL 2008Maciej KasprzakSSW MOS Iława
5. POL 2138Max BerlińskiYKP Gdynia
6. LTU 473Matas KniubasKSM Bangputys
7. POL 3553Antoni NazimekJKW Poznań
8. POL 2148Jakub ModzelewskiAZS Poznań
9. POL 945Andrzej NyczJKW Poznań
10. POL 1224Piotr JakubowskiŻMKS Poznań
11. POL 1230Aleksandra BoruckaAZS Poznań
12. LTU 808NOJUS VOLUNGEVIČIUSNBA-ESSC-POSEIDONAS (ltu club team)
13. POL 2114Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice
14. POL 2205Jakub RusiniakNauticus Yacht Club Olsztyn
15. POL 2209Filip RostekNauticus Yacht Club Olsztyn

OPP B złota W6 meta

1. POL 1937Maciej SzawkowskiKlub Sportowy ?BAZA Mrągowo?
2. POL 3409Bartosz BilickiSSW MOS Iława
3. POL 2126Alexandre VidalWTW Warszawa
4. POL 1879Igor GrzelakWTW Warszawa
5. POL 2035Piotr MuchladoOpti CWM Gdynia
6. POL 825JAN WIŚNIEWSKIMKS DWÓJKA WARSZAWA
7. POL 2151Jan RohdeSSW MOS Iława
8. POL 1175Alicja DampcCHKŻ Chojnice
9. POL 1619Mateusz GąsiorowskiYKP Gdynia
10. POL 2222Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski

OPP A złota W8 meta

1. POL 1751Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice
2. POL 1950Jeremi SzczukowskiCHKŻ Chojnice
3. POL 1865Paulina RutkowskaYKP Gdynia
4. POL 1750Filip NosolCHKŻ Chojnice
5. POL 1018Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice
6. CZE 812Ondřej ŠindelkaMYK
7. POL 1151Alicja PrzybyłekAZS Poznań
8. POL 1883Aleksandra BobrowskaUKS Barnim Goleniów
9. POL 144Aleksander PontoYKP Gdynia
10. POL 920Maksymilian KruczyńskiAZS Poznań
11. POL 333Michał SkawińskiKS Spójnia Warszawa
12. POL 1868Joanna CymermanUKS Barnim Goleniów
13. POL 2041Filip JarosiewiczYKP Gdynia

OPP B brązowa W5 meta

1. POL 2036Maja WójcikKSW Baltic Dziwnów
2. POL 460Stanisław KasprzakŻMKS Poznań
3. POL 1970Tymothy MelentyevYKP Gdynia
4. POL 1981Ewa FabisiakGiżycka Grupa Regatowa
5. POL 162Marcin MałotaKN Lider Kraków
6. POL 1811Franciszek ZającGdański Klub Żeglarski
7. POL 1551Maciej StreubelYKP Gdynia
8. POL 1921Jan MarjańskiKS AZS AWFiS Gdańsk
9. POL 1560Aleksandra Błońska Uks Żegluj Lublin
10. POL 1768Wiktor WrobelMKS Dwójka Warszawa

OPP B srebrna W5 meta

1. POL 1674Tomasz PakulskiOlsztyński Klub Żeglarski
2. POL 3333Maja KomorowskaOPTI CWM Gdynia
3. POL 61Aleksander NowakowskiKS Dobra Marina
4. POL 1763Zuzanna LiedtkeSSW MOS Iława
5. POL 1989Mikołaj GłąbNauticus Yacht Club Olsztyn
6. POL 1758January Szczukowski CHKŻ Chojnice
7. POL 1625Sebastian SchmidtKS ZATOKA Puck
8. POL 2081Zofia GlazaOpti CWM Gdynia
9. POL 2037Paweł ŁobodaOPTI CWM Gdynia
10. POL 1586Maksymilian MalecOpti CWM Gdynia
11. POL 2177Weronika GralaGiżycka Grupa Regatowa
12. POL 2107Marta PiotrowskaWTW Warszawa

OPP B złota W5 meta

1. POL 2042Tymon SochajKS AZS AWFiS Gdańsk
2. POL 1879Igor GrzelakWTW Warszawa
3. POL 2244Igor KawałkoOPTI CWM GDYNIA
4. POL 1619Mateusz GąsiorowskiYKP Gdynia
5. POL 1957Lena KaczmarekKS Centrum Żeglarskie Szczecin
6. POL 1518Klara PiotrowskaWTW Warszawa
7. POL 1500Magdalena Luśnia KS Centrum Żeglarskie Szczecin
8. POL 907Milena SiczekUks Żegluj Lublin
9. POL 2222Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski
10. POL 1438Zuzanna BoruckaJKW Poznań
11. POL 2135Tymon KosobuckiYKP Gdynia
12. POL 709Jakub KuraśKŻ Horn Kraków

OPP B złota W5 kolejność na boi nr 2

1. POL 2042Tymon SochajKS AZS AWFiS Gdańsk
2. POL 1619Mateusz GąsiorowskiYKP Gdynia
3. POL 1957Lena KaczmarekKS Centrum Żeglarskie Szczecin
4. POL 1879Igor GrzelakWTW Warszawa
5. POL 1500Magdalena Luśnia KS Centrum Żeglarskie Szczecin
6. POL 1518Klara PiotrowskaWTW Warszawa
7. POL 2135Tymon KosobuckiYKP Gdynia