OPPCH w7 A2 kolejność po boi nr 1

1. POL 1778Marcel RumińskiMKŻ Żnin
2. POL 1802Piotr TrellaMKŻ Arka Gdynia
3. POL 2194Maciej DudekNauticus Yacht Club Olsztyn
4. POL 2270Piotr KosowskiYKP Gdynia
5. POL 133Wojtek WójcikTS Kuźnia Rybnik
6. POL 1551Maciej StreubelYKP Gdynia
7. POL 1491Mateusz TokarskiUKS Żeglarz Wrocław
8. POL 2102Krzysztof MaksymowiczKS Spójnia Warszawa
9. POL 2035Piotr MuchladoOpti CWM Gdynia
10. POL 1917Karol RadomskiCSW OPTY USTKA

OPPDZ w7 kolejność po boi nr 1

1. POL 1523Olga WietekYK Stal Gdynia
2. POL 1175Alicja DampcCHKŻ Chojnice
3. POL 2158Weronika PrzeździeckaKS Spójnia Warszawa
4. POL 991Marta GajdzińskaAZS Poznań
5. POL 2124Agata KoropeckaYK Stal Gdynia
6. POL 2500Julia KaczmarskaKlub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław
7. POL 92Lena GawełAZS Poznań
8. POL 873Nina MirowskaAZS UW Warszawa
9. POL 965Laura UrbańskaJKW Poznań
10. POL 1608Weronika GralaGiżycka Grupa Regatowa
11. POL 1221Julia PadzikOPTI CWM Gdynia

OPPCH w7 A1 kolejność po boi nr 1

1. POL 2008Maciej KasprzakSSW MOS Iława
2. POL 1991August Sobczak UKS Szkwał Legionowo
3. POL 1525Józef KrasowskiKS Spójnia Warszawa
4. POL 2023Jakub SzurkoKSW Baltic Dziwnów
5. POL 2078Stanisław ŁugowskiWTW Warszawa
6. POL 3425Maksymilian MalecOpti CWM Gdynia
7. POL 229Ignacy PospiesznyAZS Poznań
8. POL 151Mikołaj MataczyńskiAZS Poznań
9. POL 1993Michał RomanGdański Klub Żeglarski
10. POL 2120Maksymilian LutoNauticus Yacht Club Olsztyn

OPPDZ w6 kolejność po boi nr 1

1. POL 1523Olga WietekYK Stal Gdynia
2. POL 1175Alicja DampcCHKŻ Chojnice
3. POL 1608Weronika GralaGiżycka Grupa Regatowa
4. POL 3406Małgorzata WyrębskaYK Stal Gdynia
5. POL 2500Julia KaczmarskaKlub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław
6. POL 1628Iga Dębecka-StrzyżewskaAZS UW Warszawa
7.973--

OPPCH w6 A1 kolejność po boi nr 1

1. POL 1991August Sobczak UKS Szkwał Legionowo
2. POL 1878Natan DziedziakSSW MOS Iława
3. POL 2151Jan RohdeSSW MOS Iława
4. POL 1780Szymon KolkaYKP Gdynia
5. POL 1614Wit DmuchowskiSSW MOS Iława
6. POL 2008Maciej KasprzakSSW MOS Iława
7. POL 3422Mateusz KozłowskiOlsztyński Klub Żeglarski

OPPDZ w5 kolejność po boi nr 1

1. POL 3406Małgorzata WyrębskaYK Stal Gdynia
2. POL 2116Alicja SajYK Stal Gdynia
3. POL 1765Zofia BrdulakKS Spójnia Warszawa
4. POL 24Julia AgnieszczakSSW MOS Iława
5. POL 2169Natasza MicewiczYKP Gdynia
6. POL 1576Emilia SiekierczakAZS Poznań
7. POL 1504Julia TurniakUKS Żeglarz Wrocław