OPP B1 W2 meta

1. POL 2222Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski
2. POL 1897Michał TrafalskiYK Stal Gdynia
3. POL 2158Weronika PrzeździeckaKS Spójnia Warszawa
4. POL 2078Stanisław ŁugowskiWTW Warszawa
5. POL 1624Wiktoria SajdakSYC Zefir-Drakkar Poraj
6. POL 3403Hieronim HendlerTKŻ Toruń
7. POL 1446Gustaw TrybekYKP Gdynia
8. POL 1780Szymon KolkaYKP Gdynia
9. POL 1767Mateusz KundzierGdański Klub Żeglarski
10. POL 2022Iwo DudekYKP Gdynia

OPP B1 W2 kolejność na boi nr 2

1. POL 2222Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski
2. POL 3403Hieronim HendlerTKŻ Toruń
3. POL 1897Michał TrafalskiYK Stal Gdynia
4. POL 2078Stanisław ŁugowskiWTW Warszawa
5. POL 1624Wiktoria SajdakSYC Zefir-Drakkar Poraj
6. POL 2158Weronika PrzeździeckaKS Spójnia Warszawa
7. POL 1780Szymon KolkaYKP Gdynia
8. POL 1767Mateusz KundzierGdański Klub Żeglarski
9. POL 1540Josh KurzawaPKM LOK
10. POL 1200Piotr SołtysiakCHKŻ Chojnice

Meta OPPB 3

1. POL 1758January Szczukowski CHKŻ Chojnice
2. POL 88Hanna DudaPort Mechelinki
3. POL 2102Krzysztof MaksymowiczKS Spójnia Warszawa
4. POL 2151Jan RohdeSSW MOS Iława
5. POL 92Lena GawełAZS Poznań
6. POL 1175Alicja DampcCHKŻ Chojnice
7. POL 2126Alexandre VidalWTW Warszawa
8.1088--
9. POL 2634Angela ZubelMKŻ Żnin

OPP B3 W1 kolejność na boi nr 2

1. POL 88Hanna DudaPort Mechelinki
2.2101--
3. POL 1758January Szczukowski CHKŻ Chojnice
4. POL 2151Jan RohdeSSW MOS Iława
5. POL 2634Angela ZubelMKŻ Żnin
6. POL 92Lena GawełAZS Poznań
7. POL 1089Jan KisielewiczWolsztyński KLub Żeglarski
8. POL 1506Tomasz Obecny KS Centrum Żeglarskie Szczecin
9. POL 1175Alicja DampcCHKŻ Chojnice
10. POL 2126Alexandre VidalWTW Warszawa

Meta OPPB 2

1. POL 1438Zuzanna BoruckaJKW Poznań
2. POL 151Mikołaj MataczyńskiAZS Poznań
3. POL 2042Tymon SochajKS AZS AWFiS Gdańsk
4. POL 1657Stanisław ChilewskiKS Zjednoczeni Bydgoszcz
5. POL 1921Jan MarjańskiKS AZS AWFiS Gdańsk
6. POL 2107Marta PiotrowskaWTW Warszawa

OPP B1 W1 meta

1. POL 922Jakub Podgórny KS Centrum Żeglarskie Szczecin
2. POL 1551Maciej StreubelYKP Gdynia
3. POL 2078Stanisław ŁugowskiWTW Warszawa
4. POL 1619Mateusz GąsiorowskiYKP Gdynia
5. POL 1576Emilia SiekierczakAZS Poznań
6. POL 1005Maja FilipskaYK Stal Gdynia
7. POL 1130Maksymilian WróbelSEJK Pogoń Szczecin
8. POL 1910Pola WdowiakKS Spójnia Warszawa
9. POL 925Nina ZygoMKS "Dwójka" Warszawa
10. POL 1585Mateusz GrabowskiLKS Charzykowy