OPP B2 W3 kolejność na boi nr 2

1. POL 2042Tymon SochajKS AZS AWFiS Gdańsk
2. POL 1940Filip BilYK Stal Gdynia
3. POL 1438Zuzanna BoruckaJKW Poznań
4. POL 1459Mateusz KuchowiczŻMKS Poznań
5. POL 1518Klara PiotrowskaWTW Warszawa
6. POL 1278Daniel ŚmiałowskiŻMKS Poznań
7. POL 910Wojciech JankowskiKS AZS AWFiS Gdańsk
8. POL 1925Alicja WróblewskaYKP Gdynia
9. POL 2212Mateusz GraczykCSW OPTY USTKA

OPP B1 W3 meta

1. POL 2110Konrad KuncYK Stal Gdynia
2. POL 2158Weronika PrzeździeckaKS Spójnia Warszawa
3. POL 2222Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski
4. POL 1138Michał KuchtynUKS Bryg Wrocław
5. POL 2134Jakub MatwiejczykYKP Gdynia
6. POL 1619Mateusz GąsiorowskiYKP Gdynia
7.1973--
8. POL 1892Aleksander GłówkaKS Spójnia Warszawa
9. POL 2005Michał KuczmarskiMKS "Dwójka" Warszawa

OPP B1 W3 kolejność na boi nr 2

1. POL 2222Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski
2. POL 1619Mateusz GąsiorowskiYKP Gdynia
3. POL 2005Michał KuczmarskiMKS "Dwójka" Warszawa
4. POL 1979Hubert NowickiGdański Klub Żeglarski
5. POL 1138Michał KuchtynUKS Bryg Wrocław
6. POL 2110Konrad KuncYK Stal Gdynia
7. POL 2134Jakub MatwiejczykYKP Gdynia
8. POL 925Nina ZygoMKS "Dwójka" Warszawa
9. POL 2158Weronika PrzeździeckaKS Spójnia Warszawa
10. POL 985Jakub DarkowskiSSW MOS Iława
11. POL 1307Bartosz PeczkaMKŻ Żnin
12. POL 2078Stanisław ŁugowskiWTW Warszawa

OPP B3 W2 meta

1. POL 1758January Szczukowski CHKŻ Chojnice
2. POL 1879Igor GrzelakWTW Warszawa
3. POL 1175Alicja DampcCHKŻ Chojnice
4. POL 2150Makary GałkaUKS NAVIGO Sopot
5. POL 1775Wiktor MoisUKS NAVIGO Sopot
6. POL 2151Jan RohdeSSW MOS Iława
7. POL 1089Jan KisielewiczWolsztyński KLub Żeglarski
8. POL 1611Matylda BrelińskaMKŻ Żnin
9. POL 2126Alexandre VidalWTW Warszawa
10. POL 1246Hanna GębickaMKS "Dwójka" Warszawa
11. POL 1376Justyna JurkowskaMKŻ Żnin
12. POL 2625Kornelia DobaczewskaMKŻ Żnin

OPP B2 W2 meta

1. POL 2270Piotr KosowskiYKP Gdynia
2. POL 1254Franciszek ThomasYK Stal Gdynia
3. POL 1925Alicja WróblewskaYKP Gdynia
4. POL 1491Mateusz TokarskiUKS Żeglarz Wrocław
5. POL 167Gustaw ZalewskiTKŻ Toruń
6. POL 1225Jan LemańskiTKŻ Toruń
7. POL 2133Aleksander MucharskiYKP Gdynia
8. POL 2157Gabriela FajdaszKS Spójnia Warszawa
9. POL 1778Marcel RumińskiMKŻ Żnin
10. POL 1438Zuzanna BoruckaJKW Poznań
11. POL 1518Klara PiotrowskaWTW Warszawa
12. POL 1278Daniel ŚmiałowskiŻMKS Poznań

OPP B2 W2 kolejność na boi nr 2

1. POL 2270Piotr KosowskiYKP Gdynia
2. POL 167Gustaw ZalewskiTKŻ Toruń
3. POL 1254Franciszek ThomasYK Stal Gdynia
4. POL 2157Gabriela FajdaszKS Spójnia Warszawa
5. POL 1225Jan LemańskiTKŻ Toruń
6. POL 1925Alicja WróblewskaYKP Gdynia
7. POL 1137Adam MargasińskiMKS "Dwójka" Warszawa
8. POL 2133Aleksander MucharskiYKP Gdynia
9. POL 1778Marcel RumińskiMKŻ Żnin
10. POL 2113Wiktor PawłowskiCHKŻ Chojnice

OPP B3 W2 falstarty

1. POL 1384Bianka KusOPTI CWM Gdynia
2. POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
3. POL 362Hanna WasilewskaUKŻ Lamelka Kartuzy
4. POL 2100Aleksandra MatzKS Spójnia Warszawa
5. POL 1769Marcel TyczyńskiKS Spójnia Warszawa