Meta B3 w5

1. POL 966Lena CitukMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2. POL 777August Sobczak CHKŻ Chojnice
3. POL 1829Stanisław WojdaJKW Poznań
4. POL 1802Piotr TrellaMKŻ Arka Gdynia
5. POL 1908Malina PietrzakWTW Warszawa
6. POL 2555Jan SawickiJKW Poznań
7. POL 2007Alicja MichalewskaSSW MOS Iława
8. POL 879Igor GrzelakWTW Warszawa
9. POL 5119Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
10. POL 1945Zuzanna ZielińskaMKŻ Żnin

Meta B2 w5

1. POL 2138Max BerlińskiYKP Gdynia
2. POL 1439Szymon WójcikWKŻ WOLSZTYN
3. POL 1883Aleksandra BobrowskaUKS Barnim Goleniów
4. POL 125ANNA WITCZAKŻLKS POZNAŃ
5. POL 1278Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań
6. POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz Wrocław
7. POL 1376Matylda BrelińskaMKŻ Żnin
8. POL 1888Joanna DyjaWTW Warszawa
9. POL 2031Fabian KociędaOPTI CWM GDYNIA
10. POL 1364Jan FukMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

B3 w5 kolejność po boi nr 1

1. POL 966Lena CitukMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2. POL 1370Maksymilian KleszczUKS Żeglarz Wrocław
3. POL 777August Sobczak CHKŻ Chojnice
4. POL 1908Malina PietrzakWTW Warszawa
5. POL 1396Mateusz GąsiorowskiYK Stal Gdynia
6. POL 1829Stanisław WojdaJKW Poznań
7. POL 446Aleksandra WrońskaOlsztyński Klub Żeglarski
8. POL 879Igor GrzelakWTW Warszawa
9. POL 5119Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
10. POL 440Michał KluchcińskiOlsztyński Klub Żeglarski
11. POL 2555Jan SawickiJKW Poznań
12. POL 4112Jan ZamojskiUKS Żeglarz Wrocław
13. POL 1570Michał CiechanowiczMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

Meta B1 w5

1. POL 2102Krzysztof MaksymowiczK.S Spójnia Warszawa
2. POL 1892Jan KarnowskiKS Spójnia Warszawa
3. POL 333Michał SkawińskiK.S Spójnia Warszawa
4. POL 1089Jan KisielewiczWKŻ WOLSZTYN
5. POL 1932Konrad WlazłowskiYKP Gdynia
6. POL 1871Wojciech StefaniakŻMKS Poznań
7. pol 1650Artur RadowskiCSW OPTI USTKA
8. POL 1778Marcel RumińskiMKŻ Żnin
9. POL 229Ignacy PospiesznyAZS Poznań
10. POL 1230Alicja KoczorowskaAZS Poznań

B2 w5 kolejność po boi nr 1

1. POL 1439Szymon WójcikWKŻ WOLSZTYN
2. POL 2138Max BerlińskiYKP Gdynia
3. POL 125ANNA WITCZAKŻLKS POZNAŃ
4. POL 1883Aleksandra BobrowskaUKS Barnim Goleniów
5. POL 2031Fabian KociędaOPTI CWM GDYNIA
6. POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz Wrocław
7. POL 1376Matylda BrelińskaMKŻ Żnin
8. POL 723Jakub SzczepańskiLKS Charzykowy
9. POL 1278Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań

B1 w5 kolejność po boi nr 1

1. POL 2102Krzysztof MaksymowiczK.S Spójnia Warszawa
2. POL 1089Jan KisielewiczWKŻ WOLSZTYN
3. POL 1892Jan KarnowskiKS Spójnia Warszawa
4. POL 333Michał SkawińskiK.S Spójnia Warszawa
5. POL 1932Konrad WlazłowskiYKP Gdynia
6. POL 884Anna ChomontUKS Barnim Goleniów
7. POL 1871Wojciech StefaniakŻMKS Poznań
8. POL 1230Alicja KoczorowskaAZS Poznań
9. pol 1650Artur RadowskiCSW OPTI USTKA
10. POL 1778Marcel RumińskiMKŻ Żnin
11. POL 1927Mikołaj CzałbowskiYKP Gdynia
12. POL 2042Tymon SochajKS AZS AWFiS Gdańsk

Meta B2 w4

1. POL 1883Aleksandra BobrowskaUKS Barnim Goleniów
2. POL 1278Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań
3. POL 2138Max BerlińskiYKP Gdynia
4. POL 2200Kaja ŚledzińskaKS Spójnia Warszawa
5. POL 1523Olga WietekYK Stal Gdynia
6. POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz Wrocław
7. POL 664Oskar SawickiUKS Barnim Goleniów
8. POL 125ANNA WITCZAKŻLKS POZNAŃ
9. POL 1439Szymon WójcikWKŻ WOLSZTYN
10. POL 1185Aleksander DaniszewskiUKS NAVIGO SOPOT

Meta B1 w4

1. RUS 3339Ivan MikhalevMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
2. POL 1975Maja KwiekWTW Warszawa
3. POL 1932Konrad WlazłowskiYKP Gdynia
4. POL 2102Krzysztof MaksymowiczK.S Spójnia Warszawa
5. POL 1050Szymon RossaŻMKS POZNAŃ
6. POL 1226Teresa MasztalerzTKŻ Toruń
7. POL 1230Alicja KoczorowskaAZS Poznań
8. POL 1871Wojciech StefaniakŻMKS Poznań
9. POL 1229Zofia PospiesznaAZS Poznań
10. POL 396Paweł RomanowiczUKS Żeglarz Wrocław

B2 w4 kolejność po boi nr 1

1. POL 1883Aleksandra BobrowskaUKS Barnim Goleniów
2. POL 1278Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań
3. POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz Wrocław
4. POL 664Oskar SawickiUKS Barnim Goleniów
5. POL 2040Zofia KucharskaYKP Gdynia
6. POL 1523Olga WietekYK Stal Gdynia
7. POL 2200Kaja ŚledzińskaKS Spójnia Warszawa
8. POL 2138Max BerlińskiYKP Gdynia
9. POL 2634Angela ZubelMKŻ Żnin
10. POL 1185Aleksander DaniszewskiUKS NAVIGO SOPOT
11. POL 1561Krzysztof OłowiakYKP Gdynia
12. POL 125ANNA WITCZAKŻLKS POZNAŃ
13. POL 4Piotr KosowskiYKP Gdynia
14. POL 1439Szymon WójcikWKŻ WOLSZTYN

B1 w4 kolejność po boi nr 1

1. RUS 3339Ivan MikhalevMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
2. POL 2102Krzysztof MaksymowiczK.S Spójnia Warszawa
3. POL 1975Maja KwiekWTW Warszawa
4. POL 444Aleksandra ZybertOlsztyński Klub Żeglarski
5. POL 1871Wojciech StefaniakŻMKS Poznań
6. POL 18681Maciej CymermanUKS Barnim Goleniów
7. POL 396Paweł RomanowiczUKS Żeglarz Wrocław
8. POL 1892Jan KarnowskiKS Spójnia Warszawa
9. POL 1485ANTONI RACHUTAŻLKS POZNAŃ
10. POL 1932Konrad WlazłowskiYKP Gdynia