Puchar YKP Gdynia / Memoriał Ottona Weilanda

To dwie nadchodzące imprezy, które odbędą się w ten weekend i będą obsługiwane przez SailingNet Team.
W Gdyni, gdzie rywalizować będzie grupa OPPA: obsługa zdalna. Będziemy Was informować o nowych podziałach na grupy i oczywiście o WYNIKACH 😀 ⛵️ ⛵️ ⛵️
Powiadomienia o nowych wpisach:
W Charzykowach regaty grupy OPPB: pełna obsługa z relacją z trasy, fotorelacją i szybkimi wynikami.
Wyniki:
Relacja:
Powiadomienia o nowych wpisach:

Energa Sailing Cup 2015, Puchar YKP GDYNIA

Trzy dni emocjonujących żeglarskich zmagań za nami. Zawodnicy rozegrali osiem z dziewięciu zaplanowanych wyścigów, co daje bardzo imponujący wynik zwłaszcza biorąc pod uwagę zmienność warunków z jakimi się spotkała. Komisja sędziowska stanęła na wysokości zadania pomimo nie sprzyjającej aury pogodowej.

Zawodnicy udowodnili wysoki poziom jakim może pochwalić się ranga grupy A. Przekrój warunków z jakimi musieli się zmierzyć był dosłownie pełny. Słaby i mocny wiatr, słoneczna i ciepła pogoda, deszcze, zimno i ciągłe zmiany kierunków wiatru. Jak to mówią dla każdego coś dobrego. W zależności od preferencji zawodników część wolała lekki wiatr ale byli też zawodnicy, którzy dużo nadrabiali w silnym wietrze.

Gdyńskie regaty były ciekawym wyzwaniem dla regatowców. Duża liczba wyścigów sprawiła, że tabela wyników była bardzo dynamiczna i do samego końca nie było pewne kto zostanie zwycięzcą.

Organizator dołożył wszelkich starań aby regaty dla ich uczestników były ciekawe nie tylko na wodzie ale i na brzegu. Codzienne na zawodników czekało coś ciepłego do jedzenia i dodatkowe atrakcje sportowe jak np. rozgrywki w koszykówkę.

Ostatecznie najwyższe noty podczas regat zdobyli:

  1. Kamiński Wiktor
  2. Szmit Filip
  3. Butowski Tytus
  4. Gołębiowski Jakub
  5. Ivanavskas Laurynas
  6. Abramowicz Paweł

Wszyscy zawodnicy otrzymali od organizatora regat pamiątkowe koszulki, a szóstka najlepszych puchary, nagrody rzeczowe i wyróżnienia.

Przebieg regat przez cały czas można było śledzić w Internecie za pośrednictwem SailingNet realizujący relacje prosto z wody, galerie, wyniki online. Mamy nadzieję, że pomogliśmy wszystkim obserwatorom tego sportu przybliżyć emocje, towarzyszące młodym żeglarzom na trasie regat.

Jednocześnie dziękujemy organizatorom, Komisji Sędziowskiej, zawodnikom, trenerom i wszystkim obserwatorom regat za sportowe uczestnictwo i zaangażowanie.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i do zobaczenie na kolejnych regatach.

Z żeglarskim pozdrowieniem

Zespół SailingNet

1 2 3 7