1. | POL 2403 | Pola Schmidt | OPTI CWM GDYNIA |
2. | POL 2031 | Fabian Kocięda | OPTI CWM GDYNIA |
3. | POL 1452 | Antonina Ołowiak | YKP GDYNIA |
4. | POL 1799 | Iwo Reński | YKP GDYNIA |
5. | POL 2605 | Magdalena Skórnóg | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
6. | 1352 | - | - |
7. | POL 1018 | Antoni Lipiński | LKS CHARZYKOWY |
8. | POL 1835 | Natalia Ziółkowska | YKP GDYNIA |
9. | POL 203 | Małgorzata Figel | OPTI CWM GDYNIA |
10. | POL 1776 | Michał Maziarka | UKS NAVIGO SOPOT |
Meta B1 w4
1. | POL 1667 | Marcel Bisewski | YKP GDYNIA |
2. | POL 1292 | Jakub Pietrzak | OPTI CWM GDYNIA |
3. | POL 1443 | Hubert Łobaczewski | YKP GDYNIA |
4. | POL 1155 | Jakub Piesiewicz | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
5. | POL 2041 | Filip Jarosiewicz | OPTI CWM GDYNIA |
6. | POL 511 | Liliana Sochaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
7. | POL 1897 | Franciszek Mikulski | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
8. | POL 2090 | Maria Suchocka | MKŻ ARKA GDYNIA |
9. | POL 1446 | Konrad Wlazłowski | YKP Gdynia |
10. | POL 0 | Alan Kurzawa | ŻMKS Poznań |
Meta B2 w3
1. | POL 2605 | Magdalena Skórnóg | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
2. | 1352 | - | - |
3. | POL 1799 | Iwo Reński | YKP GDYNIA |
4. | POL 1925 | Alicja Wróblewska | YKP GDYNIA |
5. | POL 203 | Małgorzata Figel | OPTI CWM GDYNIA |
6. | POL 1452 | Antonina Ołowiak | YKP GDYNIA |
7. | POL 1776 | Michał Maziarka | UKS NAVIGO SOPOT |
8. | POL 2031 | Fabian Kocięda | OPTI CWM GDYNIA |
9. | POL 2403 | Pola Schmidt | OPTI CWM GDYNIA |
10. | POL 1835 | Natalia Ziółkowska | YKP GDYNIA |
Meta B1 w3
1. | POL 1292 | Jakub Pietrzak | OPTI CWM GDYNIA |
2. | POL 1362 | Kamil Stemplewski | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
3. | POL 1155 | Jakub Piesiewicz | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
4. | 1320 | - | - |
5. | POL 1450 | Piotr Kosowski | OPTI CWM GDYNIA |
6. | POL 1667 | Marcel Bisewski | YKP GDYNIA |
7. | POL 2090 | Maria Suchocka | MKŻ ARKA GDYNIA |
8. | POL 2041 | Filip Jarosiewicz | OPTI CWM GDYNIA |
9. | POL 1897 | Franciszek Mikulski | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
10. | POL 1596 | Zuzanna Tomaszewska | UKS NAVIGO SOPOT |