1. | POL 1667 | Marcel Bisewski | YKP GDYNIA |
2. | POL 1758 | Jeremi Szczukowski | CHKŻ CHOJNICE |
3. | POL 1757 | Rafał Górski | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
4. | POL 1362 | Kamil Stemplewski | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
5. | POL 1624 | Piotr Grabski | SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ |
6. | POL 1159 | Zuzanna Ołowiak | YKP GDYNIA |
7. | POL 2027 | Filip Olszewski | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA |
8. | POL 1319 | Jan Klinicki | SSW MOS IŁAWA |
9. | POL 2040 | Zofia Kucharska | YKP GDYNIA |
10. | POL 2442 | Janina Dmochowska | MKŻ ARKA GDYNIA |
UFD grupa B2
1. | POL 105 | Mikołaj Cieślak | UKS ŻEGLUJ LUBLIN |
2. | POL 1245 | Hanna Słyk | KS SPÓJNIA WARSZAWA |
3. | POL 1702 | Eryk Rózga | MKŻ ARKA GDYNIA |
4. | POL 1359 | Tymon Sochaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
5. | POL 118 | Lena Murach | KS AZS AWFiS Gdańsk |
6. | POL 1599 | Anastazja Pastuszka | UKŻ PISZ |
Grupa B2 wystatowała
Będą falstarty
Kolejność grupa A wyścig 4
1. | POL 1902 | Konrad Dziąba | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
2. | POL 2177 | Patryk Chełkowski | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
3. | 2923 | - | - |
4. | POL 1712 | Jakub Kluk | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
5. | POL 1029 | Fabian Chodak | UKŻ 7 BIAŁYSTOK |
6. | POL 1023 | Hania Koczar | TS KUZNIA RYBNIK |
7. | POL 1608 | Jakub Kamiński | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
8. | POL 1936 | Mateusz Gigielewicz | BAZA MRĄGOWO |
9. | POL 910 | Maria Konarzewska | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
10. | POL 1644 | Stanisław Janowicz | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
Meta B3 wyścig 3
1. | POL 2007 | Alicja Michalewska | SSW MOS IŁAWA |
2. | POL 2077 | Dominika Grala | UKŻ PISZ |
3. | POL 1799 | Iwo Reński | YKP GDYNIA |
4. | POL 1446 | Konrad Wlazłowski | YKP GDYNIA |
5. | POL 1522 | Tymoteusz Wysocki | OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI |
6. | POL 1018 | Antoni Lipiński | LKS CHARZYKOWY |
7. | POL 1887 | Mikołaj Strupiński | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
8. | POL 1926 | Miłosz Michalak | YKP GDYNIA |
9. | POL 2090 | Maria Suchocka | MKŻ ARKA GDYNIA |
10. | POL 2605 | Magdalena Skórnóg | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
Start B1 wyścig 4
1. | POL 1204 | Igor Tomczyk | TS KUZNIA RYBNIK |
2. | POL 1066 | Franciszek Kosecki | CHKZ CHOJNICE |
UFD
Meta B2 w3
1. | POL 1443 | Hubert Łobaczewski | YKP GDYNIA |
2. | POL 1865 | Paulina Rutkowska | YKP GDYNIA |
3. | POL 1359 | Tymon Sochaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
4. | POL 1939 | Igor Rudek | MKŻ ARKA GDYNIA |
5. | POL 333 | Michał Skawiński Ps. Kornik | WTW WARSZAWA |
6. | POL 1599 | Anastazja Pastuszka | UKŻ PISZ |
7. | POL 1071 | Krzysztof Szczodrowski | CHKŻ CHOJNICE |
8. | POL 1749 | Lidia Łukasik | UKS ŻEGLUJ LUBLIN |
9. | POL 1550 | Antoni Szyca | LKS CHARZYKOWY |
10. | POL 1851 | Patrycja Kurpiewska | MKS DWÓJKA WARSZAWA |
Kolejność boja grupa B3 wyścig 3
1. | POL 2007 | Alicja Michalewska | SSW MOS IŁAWA |
2. | POL 2077 | Dominika Grala | UKŻ PISZ |
3. | POL 1887 | Mikołaj Strupiński | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
4. | POL 1799 | Iwo Reński | YKP GDYNIA |
5. | POL 1522 | Tymoteusz Wysocki | OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI |
6. | POL 1926 | Miłosz Michalak | YKP GDYNIA |
7. | POL 1446 | Konrad Wlazłowski | YKP GDYNIA |
8. | POL 2090 | Maria Suchocka | MKŻ ARKA GDYNIA |
9. | POL 1018 | Antoni Lipiński | LKS CHARZYKOWY |
10. | POL 162 | Rafał Małota | KN LIDER KRAKÓW |
11. | POL 2605 | Magdalena Skórnóg | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
Start grupy A wyścig 4
1. | POL 910 | Maria Konarzewska | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
OCS
Grupa B2 na znaku nr 2 wyścig 3
1. | POL 1865 | Paulina Rutkowska | YKP GDYNIA |
2. | POL 1359 | Tymon Sochaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
3. | POL 1550 | Antoni Szyca | LKS CHARZYKOWY |
4. | POL 1443 | Hubert Łobaczewski | YKP GDYNIA |
5. | POL 333 | Michał Skawiński Ps. Kornik | WTW WARSZAWA |
6. | POL 1071 | Krzysztof Szczodrowski | CHKŻ CHOJNICE |
7. | POL 1939 | Igor Rudek | MKŻ ARKA GDYNIA |
8. | POL 1749 | Lidia Łukasik | UKS ŻEGLUJ LUBLIN |
9. | POL 1071 | Krzysztof Szczodrowski | CHKŻ CHOJNICE |
10. | POL 1297 | Mateusz Buło | BAZA MRĄGOWO |
Kolejność B1 na boi
1. | POL 1159 | Zuzanna Ołowiak | YKP GDYNIA |
2. | POL 2102 | Adam Turczynowicz | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA |
3. | POL 1332 | Gabriela Fajdasz | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA |
4. | POL 1204 | Igor Tomczyk | TS KUZNIA RYBNIK |
5. | POL 1258 | Jakub Kleban | uks mos ełk |
6. | POL 1159 | Zuzanna Ołowiak | YKP GDYNIA |
7. | POL 1362 | Kamil Stemplewski | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
8. | POL 1624 | Piotr Grabski | SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ |
9. | POL 2442 | Janina Dmochowska | MKŻ ARKA GDYNIA |
10. | 1989 | - | - |
Meta B1 w3
1. | POL 1159 | Zuzanna Ołowiak | YKP GDYNIA |
2. | POL 2102 | Adam Turczynowicz | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA |
3. | POL 1758 | Jeremi Szczukowski | CHKŻ CHOJNICE |
4. | POL 2027 | Filip Olszewski | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA |
5. | POL 1204 | Igor Tomczyk | TS KUZNIA RYBNIK |
6. | POL 1332 | Gabriela Fajdasz | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA |
7. | POL 1757 | Rafał Górski | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
8. | POL 1988 | Michalina Pawelczyk | MKS DWÓJKA WARSZAWA |
9. | POL 1362 | Kamil Stemplewski | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
10. | POL 2442 | Janina Dmochowska | MKŻ ARKA GDYNIA |
11. | POL 174 | Julka Kozubowicz | TS KUZNIA RYBNIK |