Dzień zapowiadał się bezwietrznie ale nikt nie tracił nadziei na zmianę aury. Poprawa warunków wiatrowych nadeszła dopiero po godzinie 16.00. Po zejściu na wodę rozegrane zostały dwa pełne wyścigi dla każdej z grup. Dla grupy OPPA podjęto próbę startu do trzeciego wyścigu, który po starcie został przerwany. Po pierwszym dniu prowadzenie w grupie OPPA prowadzi Paulina Rutkowska z YKP Gdynia z różnicą trzech punktów do Jacka Kalinowskiego z CHKŻ Chojnice. Trzecią lokatę zajmuje Agnieszka Pawłowska z liczbą 16 punktów a czwarty jest Mateusz Gwóźdź z dziewiętnastoma punktami. W grupie OPPB liderem po pierwszym dniu jest Natasha Anolik z OPTI CWM Gdynia. Dwa punkty więcej ma Max Berliński a na trzecim miejscu uplasował się Paweł Romanowicz będąc na remisie punktowym z zawodnikiem z drugiego miejsca.

Podczas wyścigów zawodników z grupy A można obserwować na trackingu dostępnym w Internecie lub w strefie kibica zlokalizowanej w porcie. Relacja z trasy regat realizowana przez SailingNet dostępna jest na bieżąco wraz z aktualnymi wynikami.

Na brzegu wolny czas uatrakcyjnia zawodnikom zespół Kinder+Sport. Zabawy i gry sportowe oraz konkursy z nagrodami czekają na wszystkich w strefie kibica oznaczonej logotypami sponsora. Zapraszamy do wspólnej zabawy i kibicowania młodym żeglarzom.

Pełne wyniki: OPTIMIST A, OPTIMIST B
Relacja z wody: TUTAJ
Strona regat: TUTAJ
Strefa Premium: TUTAJ