1. | POL 1926 | Miłosz Michalak | YKP GDYNIA |
2. | POL 1865 | Paulina Rutkowska | YKP GDYNIA |
3. | POL 1975 | Maja Kwiek | WTW WARSZAWA |
4. | POL 2114 | Tymon Wiatrowski | CHKŻ CHOJNICE |
5. | POL 1018 | Antoni Lipiński | LKS CHARZYKOWY |
6. | POL 1159 | Zuzanna Ołowiak | YKP GDYNIA |
7. | POL 1925 | Alicja Wróblewska | YKP GDYNIA |
8. | POL 1868 | Maciej Cymerman | UKS BARNIM GOLENIOW |
9. | POL 1578 | Marta Richert | MKŻ ARKA GDYNIA |
10. | POL 1838 | Ewa Trochimczyk | UKŻ MICHAŁOWO |
11. | POL 479 | Maciej Żmijewski | MKŻ ARKA GDYNIA |
12. | POL 991 | Karolina Gajdzińska | AZS POZNAŃ |
13. | POL 1559 | Jan Suchocki | MKŻ ARKA GDYNIA |
14. | POL 2041 | Filip Jarosiewicz | OPTI CWM GDYNIA |
15. | POL 1835 | Natalia Ziółkowska | YKP GDYNIA |
16. | POL 1627 | Maria Majchrzycka | ŻLKS POZNAŃ |
17. | POL 1981 | Oliwia Dróżyńska | TKŻ TORUŃ |
18. | POL 1750 | Filip Nosol | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW |
19. | POL 1555 | Blanka Bobula | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG |
20. | POL 2206 | Hanna Korsak | MKS DWÓJKA WARSZAWA |
21. | POL 1798 | Hanna Ługowska | WTW WARSZAWA |
22. | POL 2101 | Mikołaj Bazyli | KSW BALTIC |
23. | POL 1424 | Jakub Wegiera | UKS FIR WARSZAWA |
24. | POL 4112 | Jan Zamojski | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW |
25. | POL 2099 | Szymon Maruszczak | OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI |
26. | POL 1246 | Franciszek Massalski | MKS DWÓJKA WARSZAWA |
27. | POL 1669 | Natalia Chojnowska | SSW MOS IŁAWA |
28. | POL 39 | Andrzej Nycz | PKM LOK POZNAŃ |
29. | POL 1645 | Michał Biedalak | JKW POZNAŃ |
30. | POL 1998 | Aleksandra Szulska | OPTI CWM GDYNIA |
31. | POL 1672 | Kacper Barszczyk | UKS NAVIGO SOPOT |
32. | POL 1860 | Filip Lenart | UKS OPTI ODRA WROCŁAW |
33. | POL 1833 | Bartosz Dąbrowski | UKŻ 7 BIAŁYSTOK |
34. | POL 1585 | Mateusz Grabowski | LKS CHARZYKOWY |
35. | POL 1405 | Joanna Michalska | UKS YACHT CLUB SŁAWA |
36. | POL 1800 | Jakub Kosowski | UKS FIR WARSZAWA |
37. | POL 10 | Andrzej Pochopień | KŻ HORN KRAKÓW |
38. | POL 1839 | Bartosz Dworakowski | UKŻ MICHAŁOWO |
39. | POL 1965 | Piotr Hofman | KW LOK GARLAND GLIWICE |
40. | POL 1861 | Sebastian Kaczanowski | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW |
41. | POL 1254 | Franciszek Thomas | UKS NAVIGO SOPOT |
42. | POL 2586 | Aleksandra Mańkowska | TKŻ TORUŃ |
43. | POL 1296 | Antoni Kuźmiński | BAZA MRĄGOWO |
44. | POL 879 | Igor Grzelak | WTW WARSZAWA |
45. | POL 11488 | Eliza Kołtak | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN |
46. | POL 1137 | Marianna Gębicka | MKS DWÓJKA WARSZAWA |
47. | POL 1359 | Wojciech Jankowski | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
48. | POL 1964 | Karol Głąbik | KW LOK GARLAND GLIWICE |
49. | POL 848 | Alicja Siputa | WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI |
50. | POL 1506 | Mateusz Hrymajło | KSCŻ SZCZECIN |