Na trasie grupy OPP A zawodnicy pływali w dwóch grupach złotej i srebrnej. Siła i kierunek wiatru były bardzo zmienne co zmuszało komisje do ciągłych korekt trasy. Niska temperatura dała się odczuć zawodnikom.  Ten dzień zakończyliśmy na trzech ukończonych biegach. Każdy wyścig wiele zmieniał w tabeli wyników, a po trzech dniach regat wyniki wyglądają następująco:

  1. Paulina Rutkowska
  2. Jacek Kalinowski
  3. Ignacy Oźminkowski
  4. Jeremi Szczukowski
  5. Filip Jarosiewicz

Od dzisiaj równolegle do wyścigów grupy OPP A trwają regaty dla grupy OPP B. Na linii startu stanęło aż 236 zawodników. Ze względu na dużą frekwencję zostali podzieleni na trzy podgrupy kolorystyczne. W grupie OPP B przeprowadzono cztery biegi. Na chwilę obecną wyniki wyglądają następująco:

  1. Igor Kawałko
  2. Wiktor Łasak
  3. Zuzanna Borucka
  4. Maciej Maćkowiak
  5. Tymon Kosobucki

W trakcie regat odbył się wykład Jak być dobrym rodzicem zawodnika, który poprowadził Prezydent PSKO Artur Burdziej. Frekwencja dopisała, a sam wykład został bardzo pozytywnie przyjęty przez rodziców. W planie są kolejne spotkania i wykłady.

Jutro ostatnia szansa na podreperowanie swojej pozycji na tablicy wyników i możliwość wypracowania wyższej noty. Zawodnicy OPP B zostaną podzieleni na grupę Złotą, Srebrną i Brązową. Liczymy na sprzyjające warunki i dobrą żeglarską passę.

Aby poczuć emocje regat zapraszamy do obserwowania ich za pośrednictwem Internetu na www.sailingnet.pl zakładka RELACJE. Wszystkie najważniejsze informację o regatach w Pucku znajdziecie na stronie regat pod adresem www.puck.sailingnet.pl.

Dla bardziej wymagających zapraszamy do Strefy PREMIUM SailingNet gdzie można skorzystać z powiadomień i dodatkowych bonusów dla jej użytkowników szczegóły tutaj.

Zespół SailingNet