KinderOtafKapitan2

Regaty zakończone

FINAŁ PUCHARU POLSKI KLASY LASER

28-30.09.2017 - LAS, LAR, LAS 4.7
Miejsce: Giżycko
SailingNet: Wyniki po każdym wyścigu - OBSŁUGA ZDALNA

Nauticus Cup

30.09-01.10.2017 - OPPA, OPPB, LEQ
Miejsce: Olsztyn
SailingNet: Wyniki po każdym wyścigu

Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO

15-17.09.2017 - gr. OPP A i OPP B
Miejsce: Dziwnów
SailingNet: Wyniki po każdym wyścigu, Aktualności
Strefa PREMIUM - pełna relacja

Puchar OPTI

09-10.09.2017 - gr. OPP A i OPP B
Miejsce: Gdynia
SailingNet: Wyniki po każdym wyścigu
Strefa PREMIUM

3 Memoriał Krzysztofa Zawalskiego

02-03.09.2017 - gr. OPP A i OPP B, OPP M, LASER, LEQ
Miejsce: Gdańsk
SailingNet: Wyniki po każdym wyścigu, Aktualności
Strefa PREMIUM - pełna relacja

Mistrzostwa gr. B

25-27.08.2017 - gr. OPP B
Miejsce: Giżycko
SailingNet: Wyniki po każdym wyścigu, Aktualności, Strefa Kibica
Strefa PREMIUM - pełna relacja

Europa Cup

25-27.08.2017 - LAS, LAR, LAS 4.7
Miejsce: Dziwnów
SailingNet: Wyniki po każdym wyścigu

A-Class World Championship 2017

Mistrzostwa Świata Katamaranów A-class
16-26.08.2017 - A-class
Miejsce: Sopot
SailingNet: Wyniki po każdym wyścigu - OBSŁUGA ZDALNA

Mistrzostwa PSKO do lat 11

11-13.07.2017 - gr. OPP DZ, OPP CH
Miejsce: Złocieniec
SailingNet: Wyniki po każdym wyścigu - OBSŁUGA ZDALNA
Strefa PREMIUM - powiadomienie o nowych wynikach, podziale na grupy itp.

Srebrny Żagiel Optimista

07-09.07.2017 - gr. OPP A, OPP B
Miejsce: Poznań / Kiekrz
SailingNet: Wyniki prosto z wody, Aktualności, Strefa Kibica
Strefa PREMIUM - pełna relacja

Puchar Trenerów

17-19.07.2017 - OPP B
Miejsce: Gdynia
SailingNet: Wyniki po każdym wyścigu - OBSŁUGA ZDALNA
Strefa PREMIUM - powiadomienie o nowych wynikach, podziale na grupy itp.

EBERSPACHER Puchar Mazur

07-09.07.2017 - gr. OPP A, OPP B
Miejsce: Giżycko
SailingNet: Wyniki prosto z wody, Aktualności, Strefa Kibica

Puchar Lata

01-02.07.2017 - gr. OPP A, OPP B
Miejsce: Charzykowy
SailingNet: Wyniki prosto z wody, Fotorelacja na koniec dnia

PUCHAR TRZECH RYB

16-18.06.2017 - gr. OPP A, OPP B
Miejsce: Giżycko
SailingNet: Wyniki prosto z wody, Aktualności, Strefa Kibica

Puchar Arki / MP Juniorów w klasie LAS

09-11.06.2017 - gr. LAS, LAR, LAS 4.7, Open Bic
Miejsce: Władysławowo
SailingNet: Wyniki prosto z wody

XXXIII Regaty Pomarańczowe

03-04.06.2017 - OPP B
Miejsce: Iława
SailingNet: Wyniki po każdym wyścigu - OBSŁUGA ZDALNA

Memoriał Ottona Weilanda

19-21.05.2017 - gr. OPP A, OPP B, Open Bic
Miejsce: Charzykowy
SailingNet: Wyniki prosto z wody, Aktualności

Puchar KS Zatoka Puck

03-06.05.2017 - gr. OPP A, 05-06.05.2017 - gr. OPP B
Miejsce: Puck
SailingNet: Wyniki prosto z wody, Aktualności

Bądź na bieżąco z SailingNet!

Dołącz do naszych kanałów społecznościowych.

ZGŁOSZENIA ONLINE

Szybko, łatwo, wygodnie

ZOBACZ

RELACJE

Newsy prosto z trasy regat.

ZOBACZ

Strefa PREMIUM

Dla wymagających obserwatorów regat

Zobacz